بازدید کننده گرامی به وب سایت رسمی شرکت مجتبی بناب خوش آمدید. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید .
مجوز ها و مدارک و عناوین افتخارات کسب شده)
مختصری درباره شرکت مجتبی بناب
با ما در ارتباط باشید
Title
Title

برند 655

ما می توانیم محصولات را مطابق با نیاز مشتری با بهترین کیفیت تهیه و در بسته بندی های 5 ، 10، 12.5 کیلوگرمی ارائه دهیم .تمامی محصولات ارائه شده از سوی شرکت مطابق با استانداردهای جهانی تهیه و بسته بندی می شوند.

بیشتر بخوانید
Title

کیفیت برتر

شرکت مجتبی بناب خط تولید را با دو دستگاه لیزر و همچنین یک دستگاه فلز یاب تجهیز کرده است و سعی درارائه محصول با کیفیت واقعی ناب ایرانی دارد.در آزمایشگاه این شرکت تمامی آزمایشهای شیمیایی و میکروبیولوژیکی برای کشمش انجام می گیرد. بیشتر بخوانید

Title

پیام مدیر عامل

با عنایت خداوند و تلاش کشاورزان زحمتکش این مرز و بوم و همچنین زحمات بی دریغ کارکنان، مفتخرییم که بگوییم این شرکت باکیفیت ترین مصولات را با مناسب ترین قیمت ها به بیش از 35 کشور جهان تا کنون صادر نموده است. داشتن رابطه ای دوستانه با مشتری و رضایت مشتری از مهم ترین اهداف ما در زمینه صادرات می باشد.امیدواریم همچنان در ارائه محصولات با کیفیت موفق باشیم تا روز به روز به شمار دوستان و شرکاء عزیزمان افزوده گردد.

بیشتر بخوانید

کشمش طلائی

image

خوشه های انگور از سقف یک اتاق با پنجره های کاملا" باز بمدت 20 تا 25 روز آویخته میشود تا خشک گردد. رنگ آن طلائی (زرد) و بطور طبیعی بدون هسته است.ا رنگ طلائی (زرد درخشان) ناشی از خشک شدن در سایه و با اکسید گوگرد اندود میگردد تا از تغییر رنگ آن جلوگیری گردد

کشمش تیزابی

image

انگور در معرض نورخورشید قرار می گیرد تا کشمش خوشمزه تهیه شود. دارای طعم و مزه منحصر بفردی از لحاظ شیرینی و رنگ میباشد. این کشمش نوعی از انگور سفید، بی هسته مناطق ترکیه و ایران است

خرما

image

محصول نخلستانهای ایران با کالری زیاد و خواص فراوان .

کشمش آفتابی

image

کشمش میوه‌ای است که از خشک کردن انگور بوسیله نور خورشید و یا طی فرایند شیمیایی حاصل می‌شود. کشمکها بسیار کوچک هستند، پوستی چروکیده و مزه‌ای شیرین دارند. کشمشها با توجه به نوع آنها رنگهای متفاوتی دارند.این محصول با رنگ قهوه ای تیره تا سیاه است. با بو و طعم طبیعی کشمش که آن را بدون افزودن هیچ گونه ماده ای و با قرار دادن انگور بیدانه به مدت ۳ الی ۴ هفته در مقابل نور خورشید تهیه می کنند..

CSS
Flash
image
Web Gallery
 

چرا ما؟

ارسالهای اخیر

Golden Raisin

They hang the grape branches from the roof in a room with open windows for 20-25 days to be dry. The color is golden (yellow) and normally is seedless.

Sultana Raisin

The grape dries under the sun to become the delicious sultana raisin. Sultana raisins have a delicate and unique flavor and are especially noted for their sweetness and color.

Green Raisins

Green Raisins (Kashmari raisins) Green Raisins is green in nature and it produces in East north part of Iran.